Collegium Balticum

Praktycznie najlepsi!

logo CB color wektor druk

 

Student jest naszym Partnerem

Od 18 lat z sukcesami zapewniamy naszym studentom kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych. Specjalizujemy się w pedagogice, pedagogice specjalnej, integracji sensorycznej, bezpieczeństwie wewnętrznym, informatyce.
Do nauczania i dydaktyki podchodzimy poważnie, praktycznie i skutecznie. Nasi studenci bez względu na wiek są przede wszystkim partnerami i współtwórcami życia uczelni.
“SSW Collegium Balticum jest Uczelnią, w której priorytetem jest budowanie kultury zaufania i współpracy” - prof dr hab. Aleksandra Żukrowska, Rektor SSW Collegium Balticum
Dziś wyzwaniem nie jest deficyt wiedzy ale nieumiejętność jej zastosowania w praktyce. To przyszłość naszych studentów decyduje o przyszłości Uczelni. Mamy tego świadomość i dlatego stawiamy na kulturę nauczania, opartą na współpracy z praktykami, doświadczonymi dydaktykami, wyspecjalizowaną kadrą akademicką, wspomaganą przez ekspertów zewnętrznych i partnerów zagranicznych. Budujemy kulturę zaufania i współpracy. Dzięki temu nasi studenci wracają do nas, by rozwijać swoje kompetencje, umiejętności, podnosić kwalifikacje.
Przyjdź do nas, studiuj praktycznie, zadbaj o swoją przyszłość!
 
Sprawdź ofertę:

Sala 1

Sala 2

Sala 3

Sala 4

Kontakt do nas

SENSE
Centrum Terapii i Stymulacji Rozwoju

ul. Miodowa 57 (Osów)
71-497 Szczecin,
Zachodniopomorskie, Polska
terapia@integracja-sensoryczna.org

telefony:
- właściciel: +48 503 005 828
- przedszkole terapeutyczne: +48 506 213 215
- sekretariat i umawianie wizyt: +48 500 551 213
  (pon.-pt. w godzinach 8:00-16:00)