OFERTY PRACY

Kliknij w wybraną ofertę, aby wyświetlić szczegóły

Centrum Terapii

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Jeśli jesteś Terapeutą z certyfikatem II stopnia w zakresie Terapii Integracji Sensorycznej;

Twoja dyspozycyjność pozwala na pracę popołudniami i w soboty,

Masz doświadczenie w pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi,

DOŁĄCZ DO NAS! :)

Mile widziane dodatkowe kwalifikacje (np. terapia ręki, fizjoterapia).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością nawiązania stałej współpracy;
  • pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce;
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych terapeutów;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • miłą atmosferę w pracy.
Logopeda / neurologopeda
Poszukujemy logopedów/neurologopedów do prowadzenia zajęć indywidualnych w Centrum Terapii SENSE.

OFERUJEMY:
· zatrudnienie w oparciu o dogodną formę zatrudnienia (w wymiarze stałym bądź umowy zlecenia.),
· stabilne warunki zatrudnienia,
· pracę w wykwalifikowanym, sympatycznym i pomocnym zespole,
· ogromną szansę na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Przedszkole Terapeutyczne

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Przedszkole Terapeutyczne SENSE poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym)/zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna/ pedagogika specjalna,
• wysoka kultura osobista,
• kreatywność,
• odpowiedzialność,
• chęć ciągłego samodoskonalenia się,
• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym z autyzmem i zespołem Aspergera.
Dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Obowiązki:
• opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola,
• dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
• prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi programami nauczania,
• bezpośrednia i bieżąca komunikacja z rodzicami,
• ścisła współpraca z dyrekcją przedszkola i organem prowadzącym,
• czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności przedszkola.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce,
• wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego,
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
• miłą, rodzinną atmosferę w pracy.

Terapeutyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel języka angielskiego
Jesteś nauczycielem, który potrzebuje nabrać wiatru w żagle? Znasz nauczyciela, który idzie do szkoły jak na skazanie lub takiego, który potrzebuje nowej jakości w swojej pracy? Szukamy nauczyciela języka angielskiego do 18h/tydz (odezwij się również, jeśli jesteś zainteresowany mniejszą liczbą godzin).

- Klasy do 4 osób, wsparcie pomocy nauczyciela.
- Dostęp do specjalistów dla twojego Dziecka.
- Możliwość korzystania ze szkolnej siłowni.
- Możliwość rozwoju poprzez nowoczesne, projektowe podejście do edukacji.
- Wsparcie eksperckie.
- Rodzinna atmosfera i udogodnienia.
- Tablice interaktywne i pomoce dydaktyczne w oparciu o zapotrzebowanie nauczyciela.
- Komfort i swoboda pracy.
- Uczniowie w normie lub powyżej normy intelektualnej.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność.